Udalbatza

 


Alkate 

Alvaro Parro Betanzos

Kargua:
Alkatea
Alderdia:
EAJ-PNV
Emaila:
alvaro.parro@balmaseda.eus

Udal lan-esparrua:

-Ekonomia Gaietako eta Osoko Bilkurako zinegotzia.

-Biografia


Garbiñe

Garbiñe Santamarina Puente

Kargua:
1. Alkateordea eta bozeramailea
Alderdia:
EAJ-PNV
Emaila:
emakumea@balmaseda.eus

Udal lan-esparrua:
-
Berdintasuna, Immigrazioa eta Osasuna.

-Informazioa


Isatxu

Isatxu Fernández Berges

Kargua:
2. Alkateordea
Alderdia:
PSE-EE
Emaila:
isatxu@balmaseda.eus

Udal lan-esparrua:
- Gizarte Ekintza, Enplegua, Merkataritza eta Turismoa

- Informazioa


Izaskun

Izaskun Cantera Mateos

Kargua:
3. Alkateordea
Alderdia:
EAJ-PNV
Emaila:
izaskun.cantera@balmaseda.eus

Udal lan-esparrua:
-Hirigintza, Ingurumena, Lanak eta Zerbitzuak eta Auzoen Koordinazioa.

-Informazioa


Dorleta

Dorleta Zorrilla Braceras

Kargua:
4. Alkateordea
Alderdia:
EAJ-PNV
Emaila:
dorleta@balmaseda.eus
Udal lan-esparrua:
-
-Euskara eta Kirola.

-Informazioa


Tito

Mikel Luja Penche 

Kargua:
Zinegotzia
Alderdia:
EAJ-PNV
Emaila:
 miluja@balmaseda.eus
Udal lan-esparrua:
-
-Hirigintza, Ingurumena, Lanak, Zerbitzuak eta Auzoen Koordinazioa.

-Informazioa


Txetxu

Txetxu Txarramendieta Alconero

Kargua:
Zinegotzia
Alderdia:
EAJ-PNV

Emaila:
txetxu@balmaseda.eus
Udal lan-esparrua:
-
Kultura eta Jaiak.

-Informazioa


Aitor

Aitor Larrinaga Garcia

Kargua:
Zinegotzia eta bozeramailea
Alderdia:
CLI
Emaila:
aitorlarrinaga@balmaseda.eus
Udal lan-esparrua:
-Berrikuntza.

- Informazioa


Jesus

Jesús Osegui Llano

Kargua:
Zinegotzia
Alderdia:
CLI
Emaila:
joseguill@balmaseda.eus

Udal lan-esparrua:
- Udalbatza.

-Informazioa

Marta

Marta de Miguel Barcena

Kargua:
Zinegotzia
Alderdia:
CLI
Emaila:
Ez Dauka

Udal lan-esparrua:
-
Udalbatza.

-Informazioa


Eugenio 

Eugenio de Francisco Maiz

Kargua:
Zinegotzia
Alderdia:
CLI
Emaila:
Ez Dauka

Udal lan-esparrua:
-Ondarea eta Mendiak.

-Informazioa


Aitor

Aitor Llano Lana

Kargua:
Zinegotzia eta bozeramailea
Alderdia:
EH BILDU
Emaila:
aitorllano@balmaseda.eus
Udal lan-esparrua:
- Udalbatza.

-Informazioa


Juan José

Juan José Goioaga Zardosa

Kargua:
Zinegotzia
Alderdia:
EH BILDU
Emaila:
jjgoioaga@gmail.com

Udal lan-esparrua:
-Udalbatza.

-Informazioa

Informazio gehiago