Udalbatza

 


Aitor Larrinaga Garcia

Aitor Larrinaga García

Kargua:    Alkatea

Alderdia:  CLI
Eremuak: Alkatetza, Giza Baliabideak, Informatika, Kontratazioa, Kontu Hartzea, Idazkaritza, HAZ, Bilketa, Artxiboa, Gardentasuna eta Gobernu ona, Turismoa, Udaltzaingoa (trafikoa, herritarren segurtasuna), Udalberriak eta Sare Sozialak.

Emaila:
         aitorlarrinaga@balmaseda.eus


-Biografia

Marta De Miguel Barcena

Marta De Miguel Barcena 

Kargua:    1.Alkateordea
Alderdia:  CLI
Eremuak: Hezkuntza ete euskara

Emailia: 
           
mdemiguel@balmaseda.eus

-Biografia

Txus Osegui Llano

Txus Osegui Llano

Kargua:    2.Alkateordea
Alderdia:  CLI
Eremuak: Hirigintza, azpiegiturak, Obrak eta Zerbitzuak, Hilerria, Ondarea, Mendiak, Ingurumena, Hondakinen kudeaketa eta trantsizio ekologikoa.


Emaila:
josegui@balmaseda.eus

-Biografia


Mari Jose Fernandez Barcenilla

Mari Jose Fernandez Barcenilla

Kargua:    3.Alkateordea

Alderdia:  CLI
Eremuak: Gizarte ekintza, Berdintasuna, Immigrazioa, Osasuna, KIUB, Droga-menpekotasunen prebentzioa, Garapenerako lankidetza.

Emaila: 
           
mjfernandez@balmaseda.eus


-Biografia


Ander Rivero Velez.jpg 

Ander Rivero Velez

Kargua:   4.Alkateordea

Alderdi:   CLI
Eremuak: Kultura, Jaiak, Hiritarren Parte hartzea eta Berrikuntza eta eraldaketa digitala.

Emaila:
           
ander.rivero@balmaseda.eus


-Biografia


Sandra Fernandez Velasco

Sandra Fernández Velasco

Kargua:    Zinegotzia
Alderdi:   CLI 
Eremuak: Kirolak eta Gazteria

Emaila: 
           
sfernandez@balmaseda.eus

-Biografia


Alvaro Parro Betanzos 

Alvaro Parro Betanzos

Kargua:    Zinegotzia

Alderdi:    EAJ-PNV

Emaila:
           
alvaro.parro@balmaseda.eus  

-Biografia


Garbiñe Santamarina Puente

Garbiñe Santamarina Puente

Kargua:   Zinegotzia

Alderdia: EAJ-PNV

Emaila: 
           
garbi@balmaseda.eus


- Biografia


Jose Miguel Aranzabal San Vicente

Jose Miguel Aranzabal San Vicente

Kargua:     Zinegotzia

Alderdia:   EAJ-PNV

Emaila:
           
jmaranzabal@balmaseda.eus  


-Biografia

Txetxu Txarramendieta Alconero 

Txetxu Txarramendieta Alconero

Kargua:    Zinegotzia
Alderdia:  EAJ-PNV

Emaila: 
            txetxu@balmaseda.eus


-Biografía

Maite Valcarce Martinez 

Maite Valcarce Martinez

Kargua:    Zinegotzia

Alderdia:  EAJ-PNV

Emaila: 
            mvalcarce@balmaseda.eus


-Biografía

  
Aitor Llano Lana

Aitor Llano Lana

Kargua:    Zinegotzia

Alderdia:  EH BILDU 
Eremuak: Merkataritza, Sustapen Ekonomikoa eta Enplegua.

Emaila:
           
aitorllano@balmaseda.eus


-
Biografia


Isaac Fernandez Berges

Isaac Fernandez Berges

Kargua:     Zinegotzia

Alderdia:   PSE-EE

Emaila: 
           
isatxu@balmaseda.eus 
   

-Biografia

  

 

 

 

 

 

-

 

-

 

-

 

-

 

-

 

-

Informazio gehiago